Uncategorized

Nie tuszuj rzęs przed zabiegiem

Słoneczka moje☀️☀️☀️ Dosięga nas bardzo intensywny czas przedświątecznego biegu za prezentami, zakupami i ogromem spraw, które musimy zrealizować. Szczególnie teraz łatwo o pełny makijaż przed zabiegiem i „natuszowane” rzęsy. Śpieszymy się do sklepu, do pracy, do kosmetyczki, a przy tym wszystkim nie chcemy zatracić kobiecego uroku.
Na fotelu u stylistki spędzamy ok 3 godziny by cieszyć się piękną aplikacją przez kolejne tygodnie. Wszystko idzie zgodnie z planem, aż do następnego poranka kiedy połowa rzęs zostaje na poduszce.
I cóż to się wydarzyło?
Dogoniły nas konsekwencje dnia poprzedniego, kiedy to o poranku tuszowałyśmy swoje piękne rzęsy.

Tłuste składniki mleczka i olejków do demakijażu tuszów wodoodpornych zmniejszają przyczepność kleju. Same tusze również są pełne tłuszczu i wosku. Primer i płyny micelarne nie zawsze są w stanie wygrać z takim przeciwnikiem.

Nie zabierajmy naszego wspólnego czasu przeznaczonego na aplikację rzęs na rzecz demakijażu oraz późniejszego uzupełnienia ewentualnie powstałych braków. Szczególnie w okresie przedświątecznym kiedy terminów jest jak na lekarstwo

Ale jeśli już musisz, musisz, musisz pomalować swoje piękne rzęski tuszem, to proszę, niech to nie będzie tusz wodoodporny
Buziaki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *